کاربر عزیز جهت دانلود باید اشتراک ویژه داشته باشید اگر حساب کاربری دارید برای ورود به حساب کاربری کلیک کنید. در غیراینصورت جهت ثبت نام کلیک کنید.
تذکر مهم ! لطفا قبل از ثبت نام و خرید اشتراک ، از لینک زیر توضیحات کامل پلن های اشتراک ماهیانه و قوانین VIP و آموزش خرید اشتراک را مطالعه نمایید .

لینک پلن اشتراک ها + آموزش خرید
یک توضیح در خصوص اشتراک ویژه فقط در بخش جدید VIP قرار هست که به صورت مداوم بهترین آموزش های اختصاصی و کمیاب در خصوص حل مشکلات بازی ها و ویرایش و ادیت بازی های FIFA و PES و …. قرار میگیرند (که کاملا اختصاصی مودینگ وی و تیم PGL هستند) و کسانی که اشتراک ماهیانه برای خود فعال کنند فقط قادر به استفاده از این سری آموزش ها خواهند بود .
***************
به یک مثال ساده توجه کنید :
فرض کنید در سایت تعداد 20 آموزش در خصوص ادیت و 5 پچ بروز رسانی یا گرافیکی برای بازی های FIFA یا PES قرار دادیم که قیمت هرکدام به طور میانگین 5000 تومان باشد و شما بخواهید همه این موارد را دانلود کنید، در حالت عادی باید مبلغی بالغ بر 125000 تومان پرداخت کنید، ولی مثلا اگر اشتراک VIP یکماهه سفارش بدهید ، میتوانید با قیمت 9000 تومان دسترسی کامل به تمامی این اموزش ها و ادیت ها را برای خود ایجاد کنید و بدون اینکه هیچ هزینه اضافه تری پرداخت کنید هر فایلی که میخواهید برای خود دانلود کنید ! 😉